Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Count
ug: قېتىم سانى
