Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: Date
vi: Ngày tháng

en: No log messages available.
vi: Không có thông điệp bản ghi nào.

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Done
vi: Xong

en: Count
vi: Số lượng

en: Tips
vi: Các mẹo

en: Referer
vi: Tham chiếu
