Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: إدارة

en: Date
ar: التاريخ

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Path
ar: المسار

en: Done
ar: تمّ

en: Count
ar: العدد
