Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Path
da: Sti

en: Done
da: Færdig

en: Count
da: Antal

en: Add redirect
da: Tilføj omdirigering

en: Tips
da: Gode råd

en: Delete redirect
da: Slet omdirigering

en: Referer
da: Henviser

en: Edit redirect
da: Redigér omdirigering
