Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Path
ka: გზა

en: Count
ka: რაოდენობა
