Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Administration
ru: Администрирование

en: Date
ru: Дата

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Path
ru: Путь

en: Count
ru: Количество

en: Add redirect
ru: Добавить перенаправление

en: Referers
ru: Рефереры

en: Delete redirect
ru: Удалить перенаправление

en: Referer
ru: Источник

en: Edit redirect
ru: Изменить перенаправление
