Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Date
uk: Дата

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Path
uk: Шлях

en: Count
uk: Лічильник

en: Add redirect
uk: Додати переадресацію

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Referer
uk: Джерело

en: Edit redirect
uk: Редагувати переспрямування
