PagePeeker Screenshots (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Thumbnail size
pl: Rozmiar miniaturki

en: Tiny
pl: Bardzo małe

en: Medium
pl: Średnie

en: Extra large
pl: Bardzo duże

en: Pagepeeker thumbnail
pl: Miniatura Pagepeeker
