PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Permissions
af: Regte
