PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: Media
ar: ميديا

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع
