PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: Permissions
ast: Permisos
