PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Medium
be: Сярэдні

en: Media
be: Мультымедыя

en: Permissions
be: Правы
