PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: Permissions
eo: Permesoj
