PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Permissions
eu: Baimenak
