PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal

en: Permissions
is: Rættindi
