PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ
