PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: Media
hi: मीडिया

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ
