PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
