PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Permissions
jv: Kawenangan
