PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Permissions
kk: Құқықтары
