PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
