PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Favicon
lv: Favikona
