PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
