PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Thumbnail size
nl: Miniatuurgrootte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Permissions
nl: Toegangsrechten
