PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Media
fa: رسانه

en: Permissions
fa: مجوزها
