PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Thumbnail size
pt: Tamanho da miniatura

en: Medium
pt: Médio

en: Media
pt: Mídia

en: Permissions
pt: Permissões

en: Configure access permissions
pt: Configurar permissões de acesso
