PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Medium
pt: Médio

en: Permissions
pt: Permissões
