PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: Permissions
az: İcazələr
