PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Permissions
ca: Permisos
