PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Permissions
cs: Oprávnění
