PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Permissions
cy: Hawliau
