PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Thumbnail size
de: Miniaturansicht-Größe

en: Tiny
de: Sehr klein

en: Medium
de: Mittel

en: Media
de: Medien

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Extra large
de: Extra groß
