PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Thumbnail size
el: Μέγεθος μικρογραφίας

en: Medium
el: Μέσο

en: Media
el: Μέσα

en: Permissions
el: Άδειες
