PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Thumbnail size
es: Tamaño de miniatura

en: Medium
es: Medio

en: Media
es: Multimedia

en: Permissions
es: Permisos

en: Configure access permissions
es: Configurar permisos de acceso
