PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Permissions
et: Õigused
