PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet
