PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Thumbnail size
fr: Taille de la miniature

en: Medium
fr: Moyen

en: Media
fr: Média

en: Permissions
fr: Droits
