PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Media
he: מדיה

en: Permissions
he: הרשאות
