PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Thumbnail size
hu: Bélyegkép mérete

en: Medium
hu: Közepes

en: Media
hu: Média

en: Permissions
hu: Jogosultságok
