PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Permissions
is: Réttindi
