PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Medium
it: Medio

en: Permissions
it: Permessi
