PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Permissions
ka: უფლებები
