PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Media
km: មេឌៀ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ
