PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು
