PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
