PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Permissions
ne: अनुमति
