PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: Permissions
ro: Permisiuni
