PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Thumbnail size
ru: Размер миниатюры

en: Tiny
ru: Крохотный

en: Medium
ru: Средний

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Permissions
ru: Права доступа
