PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Permissions
sk: Oprávnenia
