PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Permissions
sq: Të drejta
